Seminář pro navázání nových mezinárodních kontaktů v rámci projektů Erasmus+ na téma Inkluze a přijímání rozlišností

3. duben 2023
Autor/ka článku: Šárka Pokorná, Dům zahraniční spolupráce
Seminář pro navázání nových mezinárodních kontaktů v rámci projektů Erasmus+ na téma Inkluze a přijímání rozlišností

Máte zájem o navázání nových mezinárodních kontaktů pro realizaci projektů v rámci programu Erasmus+? Zajímá vás téma inkluze a jak realizovat projekty tak, aby byly přístupné opravdu všem? Pokud ano, zaregistrujte se na mezinárodní seminář Domu zahraniční spolupráce, který se uskuteční ve dnech 16. – 19. 5.2023 v Praze.

Na semináři se můžete těšit jak na odborné příspěvky od expertů na inkluzi, tak na networking s kolegy ze zahraničních škol. Seminář totiž nabídne opravdu pestrou skladbu účastníků. Očekáváme totiž, že se na akci objeví zástupci škol z celkem 16 evropských zemí.

Seminář je vhodný pro učitele základních škol, gymnázií a středních odborných škol. Ubytování a strava po dobu akce jsou hrazeny Domem zahraniční spolupráce.

Více informací včetně odkazu na registrační formulář naleznete na platformě www.salto-et.net, přes kterou probíhá přihlašování. Pokud ještě nemáte na platformě uživatelský účet, je nutné si jej před podáním přihlášky vytvořit.

Přihlašovací formulář bude otevřen do 7. 4. 2023. Všechny došlé přihlášky po tomto termínu posoudíme a zájemcům se ohledně dalších kroků ozveme nejpozději 14. 4. 2023.

V případě dotazů se můžete obracet na Tomáše Nevídala (tomas.nevidal@dzs.cz; 221 850 137).

 

Zdroj: Dům zahraniční spolupráce