Rozjeď to s Tandemem! Nabídka bezplatných třídenních akcí pro mládež a obnovený program podpory

15. březen 2023
Mezinárodní spolupráce ve školství a vzdělávání
Autor/ka článku: Kateřina Břendová
Rozjeď to s Tandemem! Nabídka bezplatných třídenních akcí pro mládež a obnovený program podpory

Tandem podporuje vzájemné česko-německé setkávání. Připravil několik třídenních akcí pro mládež s hotovým programem. Nově také obnovuje oblíbený program podpory a nabízí 50 000 Kč na česko – německé projekty volnočasových organizací.

Tandem s radostí přináší dvě velké novinky v programu Rozjeď to s Tandemem!:

Podařilo se nám obnovit oblíbený program podpory a nově nabízíme až 50 000 Kč na česko-německé projekty volnočasových organizací. Veškeré podmínky programu a online žádost najdete na webu Tandemu.

Zároveň abychom podpořili vzájemné česko-německé setkávání, rozhodli jsme se připravit několik třídenních akcí pro mládež s hotovým programem. Organizace z České republiky a Německa (bez ohledu na to, zda se jedná o stávající nebo novou spolupráci) se v rámci námi připraveného programu setkají na tři po sobě jdoucí dny, aby se vzájemně poznaly nebo obnovily vztahy, vyměnily si informace o vlastní práci a strukturách a inspirovaly mladé lidi k přeshraniční spolupráci. Nejlepší na tom je, že účast na programu je zcela zdarma! Máte stálou účastnickou základnu ve věku 12 – 26 let a chuť do přeshraniční spolupráce? Přečtěte si více o programu a vyplňte přihlášku:
Nabídka třídenních akcí pro mládež a volnočasové organizace

Nejsou nabídky výše nic pro vás, ale stejně máte zájem o česko-německou spolupráci? Přidejte se do naší nové facebookové skupiny “Výměna je Austausch”, kde pravidelně poskytujeme tipy na česko-německé výměny a kde i vy můžete sdílet své zkušenosti nebo pokládat dotazy.

S případnými dotazy se na mě neváhejte kdykoliv obrátit.

Z Plzně srdečně zdraví

Kateřina Břendová
mimoškolní oblast
==================================================
ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI
Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem
tel.: +420 377 634 754
www.tandem-org.cz
www.mladez-utvari-budoucnost.cz