Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Sněhurka všem dětem

Krásný den, vážení přátelé, rádi bychom Vám představili mezinárodní projekt, muzikál Sněhurka na ledě. Ledová show, kterou za čtyři měsíce vidělo více než 50 000 diváku, vyprodala na svém turné 11 největších hal v České republice. Ohlasy na muzikál jsou skvělé napříč všemi věkovými kategoriemi. 

Komediální hudebně - taneční zpracování známé pohádky vsadilo na silný autorský tým pod vedením zkušeného slovenského režiséra Jaro Moravčíka. Sněhurku ztvárňuje vícenásobná mistryně republiky v krasobruslení Iva Buzková a v hlavní mužské roli tančí Tomáš Verner, mistr Evropy z roku 2008. Role holoubků se zhostil polský taneční pár Natalia Kaliszek a Maksym Spodyriev, který na nedávném mistrovství Evropy obsadil pátou příčku. V muzikálu tančí dětí ze slovenských i polských krasobruslařských klubů. Sněhurce propůjčila svůj hlas Dara Rolins a prince nazpíval David Gránský. Hudbu k muzikálu složil Vašo Patejdl a vtipnými texty jej opatřil Václav Kopta. Dechberoucí světelné a zvukové efekty zajistil Stanislav Kušík, který má za sebou mnoho let úspěšné práce na mezinárodních show světové úrovně.

Svět pohádkových postav, zakletých princezen a princů osvoboditelů, skřítků, víl, mluvících zvířat a čarovných předmětů láká děti odjakživa. Milují pohádkový svět a velmi rádi se s ním okamžitě ztotožní. Obdivují hrdinské činy a věří, že vše dobře skončí, protože právě díky pohádkám začínají chápat rozdíl mezi dobrem a zlem. Rádi bychom některým dětem, které to nemají zrovna jednoduché, ukázali, že dobro může vítězit i ve skutečném životě.

Dovolte nám, abychom Vás informovali o veřejné sbírce „Sněhurka (všem) dětem", kterou jsme jako producent muzikálu Sněhurka na ledě vyhlásili v roce 2018, a která pokračuje i pro podzimní tour letošního roku.   

Na tuto sbírku, která je určena pro zdravotně a sociálně znevýhodněné děti, může každý přispět libovolným finančním obnosem na transparentní účet 115-6986100207/0100. Společnost TRISIA, a.s. pak na každých devět vstupenek poskytuje ze svých prostředků desátou zdarma.

Nehledáme sponzory představení, ale patrony, díky kterým by tyto děti mohly zažít překrásnou ledovou show.  Loni díky sbírce vidělo představení 466 dětí, které odcházely nadšené nádherným zážitkem.

Posuďte sami. Bylo by skvělé, kdyby měly další děti tuto možnost.  Spojujeme své síly s lidmi, kteří do toho jdou s námi a zakoupí vstupenky dětem v dětských domovech, stacionářích či matkám s dětmi v azylových domech.

Budeme Vám velmi vděční, pokud se právě vy stanete patronem představení!

Děkujeme Vám za zvážení a věřím, že se na představení ve Zlíně dne 20. 10. 2019 společně setkáme.

 

Za producentský tým

 

PhDr. Stanislava Hauerová

Ředitelka společnosti

tel.: 558 387 121

e-mail: trisia@trisia.cz


Zde si můžete prohlédnou video z tour 2018-2019.

www.snehurkanalede.cz


 


Autor: Stanislava Hauerová
Vložil/a: Jana Cenková