Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
On-line hra o Univerzitě Tomáše Bati má nalákat středoškoláky
Ojedinělý způsob vlastní prezentace spustila Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Zájemci se nyní mohou se školou seznámit prostřednictvím zábavné on-line hry Play in Zlin! Nová forma prezentace je určena zejména pro středoškolské studenty.
 
„Studenti středních škol tráví na počítači spoustu času. Chceme je oslovit jejich komunikačními prostředky, ke kterým počítačové hry jednoznačně patří,“ říká kancléřka UTB Ing. Andrea Kadlčíková.

Smyslem hry je zábavným způsobem představit prostředí univerzity. Její princip spočívá v cestě studenta, který přijíždí do Zlína. Zde prochází jednak městem, ale hlavně jednotlivými fakultami, Univerzitním institutem a dalšími součástmi UTB. Prostředí, v nichž se pohybuje, jsou vytvořena zajímavou kombinací fotografií a animovaných prvků. „UTB nabízí kvalitní studium v moderních objektech s vybavením, které je na úrovni univerzit v zemích EU. Věříme, že i prostřednictvím této hry můžeme naše přednosti prezentovat,“ doplňuje Ing. Kadlčíková. V každém prostředí pak hráč odpovídá na otázky z oborů vztahujících se ke konkrétní fakultě. Otázky jsou přitom podány odlehčenou formou.

Více informací najdete na http://game.utb.cz
 
Mgr. Jan Malý
Tel.: 57 603 2219, 606 777 281 
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková