Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Zlínská hotelová škola se stala součástí společnosti Baltaci
Do nového školního roku 2015-16 vstupuje Střední škola hotelová Zlín s velkými očekáváními. Stala se součástí silné a úspěšné regionální společnosti Baltaci, která má s hotelnictvím, restauratérstvím a cestovním ruchem dlouholeté zkušenosti. 


Ředitelkou školy je i nadále ing. Hana Palacká, která se stala i jedním z jednatelů školy.


Akciová společnost vlastní a provozuje např. Hotel Baltaci Atrium** Zlín, Plzeňskou restauraci Zlín, Hotel Baltaci U Náhonu Zlín, Express restauraci Zlín, Restauraci Baltaci Napajedla, Řeznictví Baltaci Napajedla nebo Penzion Starý zámek Napajedla. Tato skutečnost nabízí studentům další možnosti kvalitní praxe. Společnost se také věnuje organizaci společenských a kulturních akcí, cateringovým službám a dalším činnostem v rámci cestovního ruchu.
 
Podle výkonného ředitele společnosti Lukáše Žaludka díky propojení teoretického vzdělávání s praktickým působením v restauračních a hotelových provozech společnosti Baltaci nebudou mít studenti školy problém s nedostatkem praktických dovedností a zkušeností, což usnadní jejich uplatnění na trhu práce. Předpokladem je, že část absolventů budu následně společností Baltaci zaměstnána.

„Naším cílem je podpořit kvalitu vzdělávání ve službách zaměřujících se zejména na hotelnictví, gastronomii a cestovní ruch a vytvořit ze zlínské hotelové školy prestižní a respektovanou vzdělávací instituci vychovávající špičkové odborníky v daných oborech," sdělil výkonný ředitel společnosti Lukáš Žaludek.


 
Autor:  
Vložil/a: Jana Vodáková