Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Sociálně patologické jevy a jejich prevence

​Problematika rizikového chování především u dětí a mládeže. Možnosti prevence, podněty ke zdravému způsobu života a kontakty na pomáhající instituce.

Tématu je věnována také  Kabinet výchovného poradenství, speciální pedagogiky a školní psychologie, kde se nacházejí další materiály a informace.
 
Oblast prevence rizikového chování je v sekci Odboru školství, mládeže a sportu Zlínského kraje. Informace krajského školského koordinátora prevence najdete v sekci Prevence rizikového chování. Důležité informace jsou k dispozici v dokumentu Krajský plán primární prevence rizikového chování ve Zlínském kraji na období 2015-2017​
 
 • Celokrajská konference primární prevence

  6. 9. 2017, Šárka Kostková

  Krajská pedagogicko-psychologická poradna a ZDVPP Zlín a Krajský úřad Zlínského kraje pořádají dne 25. října 2017 CELOKRAJSKOU KONFERENCI PRIMÁRNÍ PREVENCE na téma: ATMOSFÉRA A KLIMA V NAŠICH ŠKOLÁCH
  »Celý článek«

 • Zdravá 5 pro MŠ

  4. 9. 2017, Šárka Kostková

  Dne 19. října 2017, 9:30-13:30 hod. proběhne na Krajském úřadě Zlínského kraje, tř. T. Bati 21, 761 90 Zlín metodický seminář akreditovaný MŠMT ČR pro pedagogické pracovníky mateřských škol věnovaný problematice výživy. Seminář obsahuje pět didaktických námětů na podporu výchovy ke správné výživě dětí a žáků a také metodické materiály.
  »Celý článek«

 • Zdravě do života: nový web zaměřený na zdraví, ekologii, prevenci rizikového chování

  14. 4. 2015, Jana Vodáková

  Zdraví je stav všeobecné pohody. A rozhodně silné téma týkající se života každého z nás. S radostí spouštíme nový web naší rodiny Zkola.cz zaměřený na zdravý životní styl. Na webu Zdravě do života naleznete užitečné informace a metodiky nejen pro učitele.
  »Celý článek«