Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Pozvánka na odborný seminář "Řekni Ne! - online sexuálnímu nátlaku a vydírání dětí"

Dovolujeme si Vás tímto informovat, že Národní centrála proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování Policie České republiky se zapojila do celoevropské preventivní kampaně s názvem „Say No!", která je zaměřená na zvyšování povědomí a posílení mechanismů hlášení a podpory v reakci na hrozbu online sexuálního nátlaku a vydírání dětí.

Tuto kampaň představí na 58. Mezinárodním festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně.

V této souvislosti si Vás tímto dovolujeme ve spolupráci s 58. Mezinárodním festivalem filmů pro děti a mládež ve Zlíně pozvat na odborný seminář zaměřený na představení preventivní celoevropské kampaně s názvem „Say No!", tj. „Řekni Ne! – online sexuálnímu nátlaku a vydírání dětí", v jehož rámci proběhne projekce filmu „Say No!" a poprvé představení nových preventivních materiálů kampaně, tj. komiksu a dokumentu osvětově-edukativního charakteru, primárně určených pro děti a dále také pro rodiče a pedagogické pracovníky. 

Uvedený seminář se uskuteční v pátek 1. června 2018 od 10:30 hod do 13 hod v Malém sále Kongresového centra ve Zlíně.

Vstup na tento seminář je pro Vás zdarma.

Kvůli omezené kapacitě sálu a na základě požadavku organizátorů festivalu Vás tímto prosíme, v případě zájmu, o potvrzení Vaší účasti (počet osob) do 15. května 2018 včetně na e-mailovou adresu jakub.vincalek@pcr.cz.

Autor: Jakub Vinčálek
Vložil/a: Jana Cenková