Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Bezpečný pohyb na silnicích

Na dopravním hřišti v Uherském Hradišti se dne 2. května 2014 konala branně-bezpečnostní akce pod názvem Bezpečný pohyb na silnicích.

Organizátorem této soutěže byl Dětský domov Uherský Ostroh ve spolupráci s krajským koordinátorem Besipu Zlínského kraje a dopravní policií České republiky. Náš domov ze Smoliny se na tuto akci taky přihlásil, protože bezpečnost dětí na silnicích považujeme za velmi důležitou.

Počasí nám přálo, nálada byla výborná a tak jsme chtěli předvést, že se na silnici dokážeme dobře orientovat. Nejmladší předškoláci začali s jízdou jako první. Následovala druhá kategorie, kde se již konal test dopravních značek, jízda zručnosti a orientace na křižovatce. Test cyklisty, jízda zručnosti a pravidla na křižovatce patřila kategorii nejstarších. Každý účastník, který splnil všechny disciplíny, měl možnost vyzkoušet si doprovodné a zábavné soutěže.

Závěr patřil vyhodnocení všech závodníků. Za náš sedmičlenný tým ze Smoliny vybojovala v kategorii nejmladších účastníků 3. místo Klaudie Schäferová. V kategorii do 15 let obsadil Rudolf Dreveňák 2. místo. A v kategorii nejstarších dětí získal Ivan Goroľ 3. místo.

Výhercům blahopřejeme.

Bc. Božena Naňáková, vychovatelka DD Smolina 


IMG_6318.jpg

IMG_6337.jpg

IMG_6400.jpg

IMG_6468.jpg


Autor:  
Vložil/a: Lenka Ročáková