Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Tým F1 ze SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín postupuje do finále

Ve dnech 19. až 21. dubna proběhlo na Smíchovské průmyslové škole v Praze semifinále středoškolské vzdělávací soutěže Formule 1 ve školách. Podmínky pro účast v soutěži splnilo osmnáct týmů a do finále postoupilo devět nejlepších.

V rámci semifinálového kola musely týmy představit své prezentační boxy, předstoupit před porotu s ústní prezentací, zvládnout prezentaci u stánku, podrobit modely technické kontrole a samozřejmě byly k vidění závody monopostů formule 1 na dráze.

 
Tým TME Vsetín se jako jediný z nováčků v soutěži probojoval do finále České republiky v konkurenci s několikaletými účastníky soutěže. Děkujeme za podporu našim fanouškům a našim sponzorům.
 
Týmy se umístily v následujícím pořadí:
 
 
 
Dne 8. června budou tyto týmy bojovat o celkové vítězství a účast ve světovém finále v texaském hlavní městě Austin.
 
Tým TME v Praze bojoval v konkurenci zkušených týmů o postup do finále České republiky.  Již při své první účasti v soutěži se mu toto podařilo, z čehož mají všichni členové neskrývanou radost.
 
Soutěžící se poučili v semifinálovém kole ze začátečnických chyb, získali nové zkušenosti a v žádném případě nechtějí podcenit přípravu na červnové finálové kolo v Plzni.
 
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková