Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Vyhlášení výsledků soutěže školních časopisů

V úterý 4. 4. 2017 proběhlo vyhlášení výsledků školních časopisů z celého Zlínského kraje spolu s worshopem. Do soutěže se zapojilo 15 základních a středních škol. Mladí redaktoři soutěžili v kategorii tištěných a elektronických verzí časopisů.

Na prvním místě v kategorii časopisy tištěné základní školy se umístila škola  ZŠ Rataje, dále ZŠ a MŠ Sazovice a na třetím místě ZŠ Březová. V kategorii základní školy elektronická verze se umístila ZŠ UNESCO Uherské Hradiště, 2. místo ZŠ J.A.K. Nivnice a 3. místo ZŠ Za Alejí Uherské Hradiště. V kategorii střední školy se na 1. místě umístila škola Gymnázium a jazyková škola Zlín, na 2. místě Gymnázium a SOŠ Slavičín a na 3. místě Střední průmyslová škola Zlín. Cenu poroty získala Střední škola COPT Kroměříž.

Po vyhlášení výsledků a předání cen, převzali workshop do svých rukou redaktoři Jana Rohanová z měsíčníku Holešovsko a šéfredaktor Lukáš Pařenica z Kroměřížského deníku. Žáci měli spoustu zajímavých dotazů. Děkujeme za spolupráci a už teď se těšíme na další ročník.Autor: Jarmila Vaclachová
Vložil/a: Radka Evjáková