Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Televize T. G. M. nejlepším školním webovým magazínem roku 2016

Odborná porota složená z členů Syndikátu novinářů ČR rozhodla, že se školní televize Gymnázia a JŠ Zlín v roce 2016 stává vítězem celostátní soutěže Školní časopis roku v kategorii webové magazíny. Soutěž je zařazena do oficiálních soutěží Talent centra Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Ocenění převzali na začátku prosince v Praze studenti společně se svým učitelem Jaromírem Světlíkem. "V lednu 2017 to bude 5 let, kdy Televize T. G. M. vznikla. Jsem moc pyšný na své studenty za to, co vše během té doby dokázali", sdělil zakladatel a vedoucí týmu. Pro studenty je úspěch v celostátní soutěži motivací k práci ve školní televizi a rozvoji této smysluplné volnočasové aktivity.

Celorepubliková soutěž školních časopisů je postupová soutěž v celkem sedmi kategoriích. V letošním ročníku bylo přihlášeno celkem 489 školních časopisů. Hodnotí se jazyková i obsahová stránka, vzhled, zpracování a celkový dojem média. Přesnější informace jsou k dispozici na webu Asociace středoškolských klubů České republiky nebo ve výsledkové listině (pdf).

04.jpg

Televize T. G. M. je internetová nekomerční školní televize (bez reklam, bez nároku na honorář pro redaktory i vedoucí). Jedná se o volnočasovou aktivitu studentů a absolventů Gymnázia a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Zlín. Více informací najdete na webových stránkách Televize T. G. M.


03.jpg

05.jpg

06.jpg


Autor:  
Vložil/a: Jana Vodáková