Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Pět evropských škol pracuje na rozvoji přírodních věd v projektu Let The Science Discover Us
Úvodní setkání projektu Let The Science Discover Us, do kterého je zapojená Střední průmyslová škola Otrokovice, proběhlo na přelomu listopadu a prosince v Barceloně. V hostitelské střední škole Institut Marina se projednávaly záležitosti týkající se projektového managementu, povinností partnerů i implementace jednotlivých činností.

Partneři taktéž diskutovali téma přírodních věd a začlenění ICT do výuky v jednotlivých zemích, harmonogram dalších kroků a přípravu nadcházejících událostí. V březnu příštího roku skupina pracovníků z otrokovické průmyslovky navštíví italskou střední školu Isis Valdarno, kde bude analyzovat výsledky mezinárodního hodnocení žáků PISA 2012. Velká událost přijde v květnu příštího roku, kdy Do Zlínského kraje přijede téměř čtyřicítka studentů a pedagogů z partnerských škol. Na programu budou experimenty v rámci vědeckého festivalu v Experimentariu, týmová práce a sdílení zkušeností „s vědou" všech účastníků a účastnic.

Součástí úvodního projektového setkání bylo pozorování v hodinách ICT, chemie, biologie, prohlídka Barcelony včetně dvou prestižních muzeí i závěrečná evaluace setkání. 

15281995_10154773142183377_149108857_n.jpg
IMG_0488.JPG
EU flag-Erasmus+_vect_POS.jpg
Autor:  
Vložil/a: Jana Vodáková