Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Setkání přátel a sponzorů DD Kroměříž 2013

Advent je období, kdy je u nás v domově nejvíce rušno. Kromě příprav na vánoční svátky máme ještě celou řadu akcí, bez kterých si neumíme tuto část zimy ani představit. Mezi ně patří i tradiční Setkání sponzorů a přátel Dětského domova Kroměříž.

Každý rok před Vánoci se v našem domově sejdou lidé, kteří nám celý rok pomáhají. Mezi našimi vzácnými hosty nechyběla starostka Mgr. Daniela Hebnarová, radní města Kroměříže, zástupci OSPODu ani naši sponzoři.

 

Kromě prohlídky dětského domova byl pro naše návštěvníky připraven pestrý program, aby si mohli udělat obrázek o tom, jak trávíme volný čas, co nás baví a co všechno umíme. Všechny naše děti odvedly během svého vystoupení téměř profesionální recitační, pěvecké a taneční výkony.


Do příprav na tento významný den se zapojili snad úplně všichni. Každý měl svůj úkol, který musel splnit co nejlépe. Nakonec se vše podařilo na jedničku s hvězdičkou. Domov byl nádherně vyzdoben, stoly prostřeny a přáníčka s upomínkovými předměty netrpělivě očekávala své budoucí majitele. Také naši milí hosté odcházeli svátečně naladěni s vědomím, že investice do vzdělání a umělecké zájmové činnosti našich dětí se rozhodně vyplatí.

Autor:  
Vložil/a: Robert Kopp