Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
PARAPARÁDA 2013

Ve čtvrtek dne  12.12. 2013 ve 12 hodin se již po 11.  konalo sportovní odpoledne „Paraparáda“ aneb spolu jedem světem.  Naše škola byla opět pozvána a takovéto milé pozvání se neodmítá.

Skoro každý žák  chtěl jet, ale volných míst v autě  bylo jen sedm a tak nastal opět těžký úkol - vybrat děti. Ale i to se povedlo a tak jsme mohli vyrazit. Cesta uběhla rychle a vesele.
Letošní ročník se nesl v duchu kouzel a čar a tak o zábavu nebyla nouze. Zúčastnilo se celkem 12 čtyřčlenných družstev tvořených handicapovanými ale i nehandicapovanými soutěžícími z řad policie, záchranářů, hasičů a studentů univerzity. Soutěžilo se v sedmi disciplínách na vozíčcích. My jsme vytvořili dvě družstva, jedno mělo název Smolíci I a druhé družstvo Smolíci II. Děti soutěžily s velkým zápalem a nadšením. Jednotlivé disciplíny byly prokládány vystoupeními, tak například kouzelníkem Šeklinem a tanečním vystoupením. Kouzelník měl u všech  dětí velký úspěch, snad i protože si některé vybral jako své asistenty. Při závěrečném vyhodnocení  jsme získali krásné třetí místo. Každé družstvo dostalo odměnu  a tak byli všichni spokojeni. A navíc hasiči a policisté darovali své ceny našim dětem, za což jim moc děkujemeJ.
Myslíme si, že i letos se „Paraparáda“ velmi  povedla a naplnilo se její hlavní poslání čímž je: alespoň na chvíli zlomit bariéry mezi lidmi s handicapem  a bez handicapu, současně si zasoutěžit a vytvořit příjemnou předvánoční, přátelskou  atmosféru.
Ještě jednou moc děkujeme pořadatelům – studentům FMK Univerzity T. Bati a všem kdo se na této skvělé, smysluplné akci podíleli.
A příští rok na viděnou J
Mgr. Ladislav Ulbricht
 
P1020479.jpg
P1020433.jpg


  
Autor:  
Vložil/a: Lenka Ročáková