Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Vánoční hvězda zazářila
​ZŠ Vsetín, Sychrov se již tradičně zapojila do charitativní akce Sdružení Šance na podporu dětí s leukémií a poruchami krvetvorby. Učitelé společně s dětmi letos zakoupili 79 vánočních hvězd.
 
Každý žák i učitel, který přispěl částkou 100 Kč, může mít pocit, že pomohl alespoň malým dílkem ke zpříjemnění nemocničního prostředí pro děti v Olomoucké fakultní nemocnici, Hematologicko-onkologickém oddělení. Jako odměnu každý z nás obdržel krásnou a vzácnou květinu - vánoční hvězdu. Není vzácná z hlediska botanického, ale sociálního a osobního. Je blízká našemu srdci, je to dárek za naši pomoc, za to, že nejsme lhostejní k osudům jiných. Jako každoročně bude vybraná částka věnována na humanizaci léčby, na sociální program pro děti a jejich rodiny a na financování rekondičních pobytů pro děti po léčbě.


Na naší škole jsme letos zakoupili 79 vánočních hvězd, které nám prozáří domovy v době svátků nejkrásnějších, v době Vánoc. Za spolupráci děkujeme paní Mgr. Miroslavě Kubicové, prostřednictvím které se do projektu již desátým rokem zapojujeme.

Mgr. Jaroslava Ševčíková,
ZŠ Vsetín, Sychrov 97

 
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková