Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Děti ze ZŠ Vsetín, Luh si vytančily zlato a bronz
V pondělí 5. března se konala na ZŠ Vsetín, Trávníky oblíbená taneční soutěž Tančírna. I letos byl rekordní počet tanečníků. Přihlásilo se 22 tanečních skupin ze Vsetína a okolí. Soutěže se zúčastnily i děti 1. – 4. ročníku ze ZŠ Vsetín, Luh, které předvedly sestavu v rytmu country – skupina Texasky a discoaerobicu Broučci I a Broučci II. Se svojí taneční sestavou Flinstouni získali Broučci I největší počet hlasů, a tím možnost natočit klip v TV Beskyd.

Všichni s velkým elánem a nadšením pilně nacvičovali a jejich výkony porota ohodnotila zlatými a bronzovými medailemi. Vítězství si určitě zasloužili, protože vystoupení se jim povedla a všem se velmi líbili.
 
1. místo -  Broučci II - discoaerobic  - sestava „Žabí párty-mix“
3. místo -  Texasky country – sestava „Když kovboj spí“
Letošní rok byla poprvé součástí Tančírny i soutěž o nejlepší amatérské video. Soutěže se zúčastnilo 19 skupin. Diváci mohli po dobu 10 dnů hlasovat pro videa, která je zaujala. I v této soutěži se našim dětem velmi zadařilo – umístily se mezi třemi nejlepšími videi.
Broučci I se sestavou Nonstop Flinstouni získali nakonec největší počet hlasů, a tak možnost natočení klipu v TV Beskyd.
 

Ocenění za největší sledovanost získala skupina Texasky.
Dětem velmi gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Poděkování patří také za Broučky I a Broučky II panu J. Zdařilovi za hudební spolupráci a p. J. Kurtinové  za ušití kostýmů, které byly jako obvykle mimořádné.
 
Naďa Dorňáková a Mgr. Denisa Čotková
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková