Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Žáci SOU Valašské Klobouky obhájili zlato
Ve čtvrtek 22. března hostilo Střední odborné učiliště Valašské Klobouky účastníky soutěže odborných dovedností "Mechanik opravář motorových vozidel". Soutěže se zúčastnilo dvanáct nejlepších žáků středních odborných škol a učilišť Zlínského kraje – SOŠ Otrokovice, SŠ–COPT Kroměříž, SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín, SOŠ a Gymnázium Staré Město, SOU Valašské Klobouky, SOU Uherský Brod. Na prvních dvou místech skončili žáci valašskoklobouckého učiliště Vojtěch Hilský a Roman Onderka.


Organizátoři soutěže pro žáky připravili osmnáct soutěžních pracovišť –  test odborných znalostí, diagnostické a montážní pracoviště a poznávání součásti automobilů,
Na prvních dvou místech, tak jako předešlý rok, skončili žáci Středního odborného učiliště Valašské Klobouky - blahopřejeme Vojtěchu Hilskému a Romanu Onderkovi .Třetí místo obsadil Petr Zedníček ze Středního odborného učiliště Uherský Brod.
 
Zlínský kraj budou na celostátní soutěži 10. – 13. dubna 2012 na Střední škole technické a dopravní, Ostrava-Vítkovice reprezentovat zástupci obou učilišť.
Postupujícím držíme palce do dalšího kola.
 
Zdeněk Kliš
SOU Valašské Klobouky
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková