Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
´I will be a student´
Projekt Comenius pokračuje! Po výjezdech do Polska, Itálie, Maďarska a Španělska bude Gymnázium Otrokovice od 3. do 7. října 2011 hostitelskou zemí. V těchto dnech budou naši žáci ubytovávat celkem 30 studentů z výše uvedených států a také z Turecka.
 
 ´I will be a student´je název projektu pod záštitou Evropské Unie, kterého je Gymnázium Otrokovicesoučástí. Naši studenti se od loňského školního roku podílejí na projektu zabývajícím se možnostmi studia na vysokých školách v zahraničí, a to ve spolupráci s dalšími pěti evropskými zeměmi – Polskem, Itálií, Maďarskem,Španělskem a Tureckem.V rámci tohoto projektu studenti cestují do zúčastněných zemí a seznamují nejen sami sebe, ale i studenty ze zahraničí s nabídkou vysokých škol po Evropě, s možnostmi dalšího vzdělávání a poznávají také kulturu a tradice jiných evropských zemí.

Po výjezdech do Polska, Itálie, Maďarska a Španělska bude naše škola od 3. do 7. října 2011 hostitelskou zemí. V těchto dnech budou naši žáci ubytovávat celkem 30 studentů z výše uvedených států.  
 
V úterý 4.10. se společně projdeme po akademické půdě Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kde si účastníci budou moci vyzkoušet moderní technologii v praxi. Ve středu 5.10. po usilovné práci na zadaných úkolech v rámci projektu vyrazíme za zvířátky do ZOO Lešná, která právem patří mezi nejkrásnější zoologické zahrady v České republice. Na středeční večer si naši studenti připravili zajímavý kulturní program pro své zahraniční kamarády. A konečně ve čtvrtek zavítáme do Prahy a splníme tak přání mnoha našich evropských partnerů.  
 
Už se na ně všichni těšíme a doufáme, že se jim program, který pro ně společně připravujeme, bude líbit. Pokud byste chtěli vědět více, navštivte naše webové stránky www.gyotr.cz.  
Mgr. Kateřina Kozlová, Gymnázium Otrokovice
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková