Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Zlínská zdravotnická škola zahájila kurzy celoživotního vzdělávání
Kurzy celoživotního vzdělávání nabízí nelékařským zdravotnickým pracovníků nově Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická ve Zlíně. Pro zájemce je připraveno devět certifikovaných kurzů. Účast na nich je bezplatná díky dotacím z Evropského strukturálního fondu.

 
Slavnostní zahájení kurzů se uskutečnilo 3. března 2011 v prostorách Střední zdravotnické školy a vyšší odborné školy zdravotnické Zlín za účasti zástupců Ministerstva zdravotnictví ČR, zástupců Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví Praha, vedoucího odboru zdravotnictví Zlínského kraje a vedoucích pracovníků zdravotnických a sociálních zařízení Zlínského kraje. Cílem projektu „Prohlubování a zvyšování úrovně odborných znalostí nelékařských zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků ve zdravotnictví se zaměřením na odborně profesní vzdělávání a na vzdělávání v manažerských dovednostech" je zavedení systému prohlubování znalostí, zvyšování úrovně odborných znalostí a vzdělávání v manažerských dovednostech pro nelékaře.

"Účastníci  obdrží  certifikát o absolvování kurzu, kterým získají  zvláštní odbornou způsobilost k nadefinovaným činnostem dle zaměření jednotlivých kurzů a  získají také  odpovídající počet kreditních bodů v rámci celoživotního vzdělávání", vysvětlila ředitelka školy Marie Zvoníčková. „Naše škola by se ráda stala regionálním centrem dalšího vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků,“ prozradila při slavnostním zahájení projektu ředitelka.

 

Přehled certifikovaných vzdělávacích programů:

Certifikované kurzy pro nelékařské povolání v oborech

Ekonomika ve zdravotnictví, ekonomika zdravotnických zařízení a management zdravotnických zařízení Akreditované kvalifikační kurzy

Konference a semináře pro nelékařské obory

Kurz pro kodéry pro nelékařské zdravotnické pracovníky přímo řízených organizací

Vzdělávací akce, stáže, kurzy, konference a semináře pro nelékařské zdravotnické pracovníky pracující v zubní péči

Zájemci se mohou hlásit na jednotlivé kurzy přes klientský systém IPVZ.

Další informace o projektu najdete na stránkách www.vzdelavani-zdravotniku.cz.  


Kontakt:

PhDr. Marie Zvoníčková
ředitelka SZŠ a VOŠZ Zlín
reditelka@szsvzszlin.cz
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková