Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Ve Valašském Meziříčí soutěžili nejlepší žáci elektro oborů v kraji
Ve středu 23. března 2011 proběhly ve Valašském Meziříčí soutěže v oborech Elektrikář-slaboproud a Elektrikář-silnoproud. Klání se zúčastnilo 13 družstev z celého Zlínského kraje. Žáci soutěžili pod hlavičkou projektu „Hledáme mladé technické talenty“, jehož cílem je popularizovat technické obory na školách.
 
V oboru slaboproud zvítězilo družstvo ISŠ-COP Valašské Meziříčí před SŠ-COPT Kroměříž a SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm. V jednotlivcích zvítězil Jakub Klumpár (ISŠ-COP, třída E3) před Ondřejem Hlouškem (ISŠ-COP, třída E3) a Petrem Váňou (SŠ-COPT Kroměříž). V oboru silnoproud zvítězilo opět družstvo ISŠ-COP Valašské Meziříčí před družstvem SŠOT Zlín a SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm. V jednotlivcích zvítězil Jaromír Čajan (ISŠ-COP, třída E3) před Václavem Bačou (ISŠ-COP, třída E3). Na krásném třetím místě se stejným počtem bodů jako Václav Bača se umístil žák David Procházka (SŠOT Zlín).
 
Nejúspěšnější soutěžící byli odměněni hodnotnými cenami od sponzorů a vítězní žáci se zúčastní týdenní odborné stáže v Holandsku, která proběhne již začátkem měsíce dubna a bude plně hrazena z prostředků projektu. Blahopřejeme vítězům i všem zúčastněným.

Igor Kundrát
 
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková