Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Střední odborná škola Otrokovice hostila turnaj základních škol v malé kopané
Střední odborná škola Otrokovice ve spolupráci s městem Otrokovice uspořádala turnaj v kopané pro žáky osmých a devátých tříd základních škol. Turnaj O pohár starostky města Otrokovice se odehrál minulý týden ve školní sportovní hale.

 
Ve čtvrtek 30. září se na Baťov sjelo deset základních škol ze Zlína, Bílovic, Tlumačova, Kvasic a Uherského Brodu. Mezi hráči nechyběli ani zástupci všech tří základních škol z Otrokovic. Úvodního slova i samotného zahájení se ujal ředitel SOŠ Libor Basel spolu s místostarostkou města Otrokovice Libuší Škrabolovou. „Věřím, že mezi Vámi zavládne přátelská atmosféra a hra bude probíhat podle pravidel fair play. Při sporotvním zápolení Vám přeji mnoho úspěšných střel na bránu, žádná zranění a především příjemný sportovní zážitek,“ uvedla na úvod místostarostka. Poté následovalo krátké seznámení s pravidly a hracím systémem. Při hře „každý s každým“ určoval konečné pořadí počet bodů.

Kromě sportovních zážitků, měl turnaj žákům základních škol také přiblížit prostředí velké střední školy. Všichni účastníci byli pozváni na den otevřených dveří, který se uskuteční 11. – 12. listopadu 2010.
 
V turnaji nechtělo žádné družstvo zůstat pozadu a tak hráči závodili ze všech sil. Přesto na pohár dosáhlo jen jedno družstvo. Prvenství a pohár starostky města Otrokovice si odnesla ZŠ Mánesova Otrokovice, za kterou zůstala v závěsu jen o pár bodů ZŠ Trávníky Otrokovice a Církevní ZŠ Zlín. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Martin Venený z Církevní ZŠ Zlín. Všechny školy si odnesly diplomy připomínající jejich účast v turnaji. Přesto, že vítěz může být jen jeden, odcházeli všichni s příjemným pocitem dobře stráveného sportovního dne.  
 
Mgr. Lenka Krupková
tel. 723 606 758, 577 680 449
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková