Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
SŠ – COPT UHERSKÝ BROD se zúčastnila celoslovenské přehlídky středních škol v Nitře
​Vyvrcholením všech prezentačních akci Střední školy – Centra odborné přípravy technické Uherský Brod byla celoslovenská přehlídka středních škol v Nitře ve dnech 20. - 24. dubna. Tato přehlídka řemesel a vystavovaných výrobků je jednou z největších, kterých se škola zúčastňuje. Ani na takové akci se SŠ-COPt neztratila, naopak sklidila velké uznání návštěvníků.

Přehlídka SŠ v Nitře v areálu Agrokomplex má dva vrcholy – oficiální návštěvy vlády, poslanců a letos i presidenta Slovenské republiky a soutěže výrobků s názvy TOP výrobek a soutěž za inovaci. Při oficiální návštěvě politiků SR byl stánek SŠ-COPt velmi obdivovaný a i prezident SR projevil zájem o informace o škole z Moravy.
Hlavní soutěž „TOP výrobek“ byl obsazen celou řadou nádherných výrobků z různých oblastí, např. strojírenství, textilu, elektro, gastro apod. V oblasti strojírenství bylo přihlášeno 86 exponátů a vyhodnoceno nejlepších 7 a nejvyšší ocenění v této oblasti „TOP výrobek“ získala perkusní pistole Střední školy – COPt z Uh. Brodu. Je to obrovský úspěch žáků a pracovníků školy.

Tato oceněná práce SŠ-COPt je vyvrcholením prezentační činnosti školy ve školním roce 2009/2010. Přehlídek po celé ČR a SR se škola zúčastňuje v 16 městech a regionech.
Škola má žáky z různých krajů, ale místní žáci ZŠ z Uh. Brodu si jaksi cestu nenacházejí.


Mgr. Milan Pechal
 
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková