Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Na Ohradě proběhly mezinárodní atletické závody žáků
Téměř stovka žáků třetích až pátých ročníků základních škol ze Vsetína, Hlučína a polské Bytomi se zúčastnila mezinárodních atletických závodů, které zorganizovalo Občanské sdružení pro zkvalitnění výuky zřízené při základní škole na Ohradě.
 
Mezinárodní atletické závody upořádala škola společně se svým občanským sdružením již posedmé. „Měli jsme tady zastoupeny všechny vsetínské základní školy, dále družební polskou školu z Bytomi a partnerskou školu z Hlučína,“ informoval ředitel základní školy na Ohradě Zdeněk Hlačík.
 
Účastníci závodů absolvovali běh na 60 metrů, hod kriketovým míčkem, skok do dálky a specialitou závodu byl takzvaný  cross běh kolem školy. Hodnotily se jak individuální výkony, které se započítávaly do celkového hodnocení, tak i výkony školních družstev. 
 
Vítěznou školou , která si tentokrát odnesla velký pohár vítězů, se stala škola v Rokytnici, druhé místo obsadila škola Ohrada a bronz patří Trávníkům.  Krásné ceny si však odnesli také první tři jednotlivci z každé kategorie.
 
Výsledky družstev
  
1. místo
ZŠ Vsetín Rokytnice
715
bodů
2. místo
ZŠ Vsetín Ohrada
684
bodů
3. místo
ZŠ Vsetín Trávníky
586
bodů
    
 
4. ZŠ Bytom Polsko
571
bodů
 
ZŠ Vsetín Sychrov
523
bodů
 
ZŠ Vsetín Luh
434
bodů
 
ZŠ Hlučín Rovniny
414
bodů
 
ZŠ Vsetín Integra
238
bodů
    
Pozn.: nižší zisk bodů ZŠ Luh a ZŠ Integra byl způsoben tím, že tyto školy nesoutěžily ve všech kategoriích.
    
Výsledky jednotlivců
  
kategorie chlapci 3. ročník
  
1. místo
Karol Jagoda
4. ZŠ Bytom Polsko
2. místo
Jaroslav Hurta
ZŠ Trávníky
 
3. místo
Jan Štědrý
ZŠ Ohrada
 
    
kategorie dívky 3. ročník
  
1. místo
Karolína Zadrobílková
ZŠ Ohrada
 
2. místo
Anna Kumbárová
ZŠ Rokytnice
3. místo
Julia Muc
4. ZŠ Bytom Polsko
    
kategorie chlapci 4. ročník
  
1. místo
Ondřej Kotrla
ZŠ Rokytnice
2. místo
Marek Martinák
ZŠ Ohrada
 
3. místo
Dominik Ištvánech
ZŠ Sychrov
 
    
kategorie dívky 4. ročník
  
1. místo
Barbora Maštalířová
Rokytnice
 
2. místo
Tina Vrátná
ZŠ Integra
 
3. místo
Adéla Dančáková
ZŠ Ohrada
 
    
kategorie chlapci 5. ročník
  
1. místo
Ondřej Surovčák
ZŠ Rokytnice
2. místo
Aleš Neumann
ZŠ Rokytnice
3. místo
Adam Zajíček
ZŠ Trávníky
 
    
kategorie dívky 5. ročník
  
1. místo
Lucie Kepáková
ZŠ Hlučín - Rovniny
2. místo
Kateřina Janečková
ZŠ Rokytnice
2. místo
Katrin Kelárková
ZŠ Rokytnice
3. místo
Iva Stejskalová
ZŠ Luh
 
 
 
Eva Stejskalová s přispěním ZŠ Ohrada
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková