Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Na Akademii zazářily mladé talenty
V sobotu 28. května 2011 se konala Akademie Domu dětí a mládeže Sluníčko. Přesto, že počasí za okny nebylo příznivé, v sále Otrokovické BESEDY vládla veselá nálada. Na velké přehlídce vystoupilo celkem 120 dětí z šestnácti zájmových kroužků.
 
Moderátorské duo Honza Karel a Ladík Čelechovský zvládli svou roli výborně. Dodali tak celé Akademii tu správnou atmosféru a po celou dobu sršeli vtipem. „Kdyby měli vystupovat všechny kroužky, tak tu budeme až do zítra, tolik jich totiž je“, konstatoval Honzík, jeden z dětských moderátorů.
 
Návštěvníky akademie přišel pozdravit i starosta města Otrokovice Jaroslav Budek, který se těšil z výkonů dětí po celou dobu programu. „Děti jsou vynikající a moc šikovné. Je vidět jejich talent, ale i to, že pracovníci a jistě i rodiče je vedou správným směrem. Ze všech vystoupení vyzařovalo nadšení a snaha být co nejlepší,“ uvedl starosta. Publikum složené převážně z rodičů vystupujících nešetřilo potleskem ani u jednoho vystoupení. Pro děti to byl velký zážitek, obzvláště pro ty, které vystupovaly úplně poprvé.
 
Akademii zahájily nejmenší ažoretky a následovala další hudební, pohybová, taneční a divadelní vystoupení. Novinkou bylo představení zájmového kroužku Juda, který začal teprve před třemi měsíci a už si získal mnoho příznivců.
 
„Velká přehlídka skončila a doufáme, že se vám líbila. Ale nebojte se, příští rok bude znovu.“ Tak zněla poslední slova moderátorské dvojice, která se tak rozloučila s přítomnými. Spokojeni s akcí byli také organizátoři z DDM Sluníčko. „Velký dík patří všem externím pracovníkům a dobrovolníkům, kteří se podílí na činnosti DDM Sluníčko, všem kolegům, kteří tuto akci připravovali a hlavně dětem, které byly nejlepší,“ zmínila Eva Doležalová organizátorka akce a pedagožka volného času DDM Sluníčko.
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková