Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Finalistka Superstar zavítala na svou alma mater
Ve čtvrtek 2. června praskala budova Gymnázia Ladislava Jaroše Holešov ve švech. Gabriela Gunčíková, studentka 3.B a finalistka Česko Slovenské Superstar přijela do své školy natočit medailon před nedělním finálovým koncertem.
 
Ve 12 hodin byla zahrada školy zaplněna žáky gymnázia, místních základních škol, pedagogy, širokou holešovskou veřejností.
 
Za mohutného jásotu a potlesku se přiřítilo červené ferrari s moderátorem Leošem Marešem a naší Gabčou do prostor školní zahrady. Velkolepé ovace, vítání, objímání, focení, filmování, hudební kytice od ředitelky školy Mgr. Blaženy Kubíčkové, to vše přijímali diváci s neskrývaným nadšením.

Za hlasitých ovací ji mužská část třídy 3.B odnesla na ramenou do své třídy, kde proběhla  neformální beseda  se spolužáky a třídní učitelkou o věcech vážných i nevážných, o dojmech z průběhu soutěže a pocitech ze zákulisí.
 
V aule již netrpělivě čekali žáci ostatních tříd, aby si vyslechli krátký a spontánní recitál, při kterém zazněly písně z finálových kol. Svým  profesionálním vystupováním, pokorou k hudbě a skromností si Gabča získala srdce nás všech.
 
Setkání vyvrcholilo velkolepou autogramiádou Gábiny i Leoše. Zájem o podpisy nebral konce. Díky precizní organizaci, za kterou školu chválila i samotná produkční televize Nova,  byla akce úspěšně ukončena a naše superstar pokračovala v další cestě za svým vítězstvím.
Patří jí naše velké poděkování za reprezentaci  Gymnázia Ladislava Jaroše Holešov před celou česko-slovenskou veřejností. Přejeme jí před nedělním finále hlasovou pohodu, pevné nervy a pro diváky nezapomenutelný umělecký zážitek.
 
Mgr. Jan Urban
 
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková