Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Což takhle dát si long drink?

Česká barmanská asociace, o. s., ve spolupráci s Integrovanou střední školou - Centrem odborné přípravy a pod záštitou Města Valašské Meziříčí pořádá 1. ročník koktejlové soutěže juniorů AMUNDSEN VALMEZ CUP 2010. Akce se koná 21. 10. 2010 v prostorách Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí. Soutěž bude zahájena v 10 hodin a slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v 18 hodin. Na koktejlové klání je pro veřejnost vstup zdarma.

 

„Úkolem soutěžících je připravit long drink, což je alkoholický míchaný nápoj, podle zcela nové a nikde nezveřejněné receptury. Garantem soutěže je nestor českého barmanství Karel Mayer, mezi jehož hlavní úspěchy patří skvělé umístění na mistrovství světa pořádané Mezinárodní barmanskou asociací a je též několikanásobným barmanem roku CBA. Soutěž i soutěžící tedy budou v dobrých rukou,“ říká koordinátora akce a učitelka odborného výcviku Bc. Martina Caisbergerová.

„Jako ředitel soutěže bych chtěl poděkovat všem sponzorům - Zlínskému kraji, Městu Valašské Meziříčí, kulturnímu zařízení, restauraci Krytý bazén a firmám Fabbri, Coca-cola, Amundsen vodka, Skalka lahůdky a Mlékárny Valašské Meziříčí, kteří nám umožnili akci uspořádat. Soutěžícím přeji hodně štěstí a srdečně zvu všechny příznivce „šejkrování“, aby přišli žáky v jejich zápolení podpořit,“ sdělil Mgr. Petr Pavlůsek, ředitel ISŠ – COP.

Mgr. Kateřina Röhrerová 

Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková