O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Pohár Sdružení obcí mikroregionu Vsetínsko získali florbalisté z Luhu

Závěrečným turnajem vyvrcholil včera ve sportovní hale na Lapači 11. ročník regionální ligy starších žáků ve florbalu, která se již tradičně hraje o pohár Sdružení obcí mikroregionu Vsetínsko. Ten si i letos odnesli florbalisté Základní školy Vsetín, Luh.

tt (1).JPG
Letošního ročníku regionální florbalové ligy starších žáků se zúčastnilo osm družstev ze Vsetína, Karolinky, Hošťálkové a Liptálu. „Během podzimních a zimních měsíců proběhli čtyři turnaje, během nichž družstva odehrála čtrnáct utkání. Hrálo se tedy dvoukolově,“ vysvětlil princip turnaje Jaroslav Kučera ze sportovního klubu při základní škole v Luhu, které je každoročně pořadatelem regionální ligy.

Nejlépe si i letos vedli florbalisté z Luhu, kteří během celé sezony zaznamenali jedinou porážku. Se třinácti vítěznými zápasy neměli konkurenci a i tentokrát si zaslouženě převzali z rukou předsedy Sdružení obcí mikroregionu Vsetínsko a místostarosty Vsetína Jaromíra Kudlíka vítězný pohár. Stříbrnou pozici vybojovalo s devíti vyhranými zápasy družstvo z trávnické školy a třetí příčku s osmi vítězstvími obsadilo Masarykovo gymnázium Vsetín.

Nejlepším hráčem letošního ročníku regionální florbalové ligy byl vyhodnocen Jindřich Abdul ze základní školy Trávníky, který v kanadském bodování nasbíral 47 bodů za 30 branek a 17 asistencí.