Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Oslava DNE VODY ve vodě
Jako ranní ptáčata jsme vyrazili z domova směr Zlín na akci k mezinárodnímu dni vody, kterou pro naše děti pořádali studenti z UTB z fakulty multimediálních komunikací. V pořádku jsme dorazili do Zlína a vydali se směrem ke "kryté vodě".

Při příchodu do areálu Lázní Zlín nás přivítaly pořádající studentky a šli jsme k plaveckému bazénu. Postupně přicházely další děti z ostatních DD. Každý dětský domov měl název pro své družstvo.

Naše družstvo se jmenovalo KOSATKY. Po zahájení plaveckých závodů se děti rozplavaly. Poté začaly soutěžní disciplíny. Plavala se štafeta, další disciplínou byla obměněná štafeta s oblékáním trička nebo čepicí. Dalším úkolem bylo plavání ve dvojicích s pomůckou, plavání se svíčkou, která dětem nesměla zhasnout, lovily puky na dně bazénu a posledním úkolem bylo pro celé družstvo podávání míče pod vodou.Děti se navzájem mezi sebou povzbuzovaly a pomáhaly si. Všechny soutěžní disciplíny si pořádně užily užily a šly do nich s velkou motivací a úsilím.

Za naše družstvo byl vyhlášen jako nejlepší plavec Erik, nejlepším potápěčem byla Aneta a jako nejlepší týmový hráč byl vyhlášen Pavel, kterého nebylo možné během dopoledne přeslechnout. V celkovém hodnocení se náš dětský domov umístil na krásném 3 místě, ze kterého měly všechny děti velkou radost. Dostali jsme  bronzové medaile, pamětní listy a také pohár a dárek pro celý domov.  Všechny děti si užily bezvadné sportovní dopoledne.

 

Sylva Zálešáková,vychovatelka

 
 
    
 
 
 
 

Autor:  
Vložil/a: Lucie Julinová