Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Obchodní akademie zavádí nový informační systém do výuky žáků vyšší odborné školy
Dne 29. března 2010 byla úvodní konferencí oficiálně zahájena realizace projektu „VIP – (vzdělávání, inovace, praxe) KVALITA“ na Obchodní akademii, Vyšší odborné škole a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště. Cílem konference bylo informovat pedagogické pracovníky a veřejnost o realizaci projektu, jeho zaměření a cílech.

Hlavním cílem projektu je zavedení informačního systému na platformě ERP do výuky žáků vyšší odborné školy. V rámci projektu budou proškoleni všichni pedagogičtí zaměstnanci, kteří působí na vyšší odborné škole, v ovládání ERP systému, tvorbě výukových programů a modelových příkladů. Klíčovou aktivitou je nasazení a používání tohoto systému při běžné výuce a testování studentů oboru Ekonomicko-právní činnost.

Individuální projekt, jehož realizátorem je Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště, schválilo MŠMT a byl podpořen z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Realizací projektu VIP KVALITA se výrazně zvýší možnosti dalšího uplatnění studentů vyšší odborné školy. Délka projektu je 36 měsíců a projekt je realizován jako pilotní.

Více informací o projektu najdete na stránkách školy.
 
Aleš Šimík
OA UH
 
Autor:  
Vložil/a: Lucie Julinová