Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Jak zábavné mohou být hodiny angličtiny, ukázali seniorům nejmenší žáci
Hravé metody výuky předvedli v zaplněném sále SENORu B nejmenší žáci navštěvující kurzy angličtiny Smiling Faces. Rodičům ukázali, co vše se za rok naučili a seniory inspirovali k návštěvě nově připravovaných letních kurzů.
P1110230.jpg

Především demonstrovat inovativní metody učení chtěli lektoři jazykové školy Enjoy English, kteří společně s dětmi připravili zábavné pásmo plné her, písniček a povídání pouze v angličtině. 

Nezvyklá kombinace dětí, angličtiny a seniorů v sobě skrývá zajímavý nápad. V rámci komunitního plánování sociálních služeb na Otrokovicku, zajišťuje jazyková škola Enjoy English tlumočnické a překladatelské služby při studijních cestách či kontaktu se zahraničními hosty. Myšlenka přiblížit světový jazyk také seniorům se zrodila právě v rámci této spolupráce. Lektoři se nabídli, že zdarma uspořádají kurzy pro důchodce, kteří tak kvalitně zaplní svůj volný čas a seznámí se se světovým jazykem znějícím všude kolem nich. Děti se staly nástrojem, pomocí kterého lektoři ukázali, že se umí přizpůsobit všem věkovým kategoriím. Představení se těšilo velkému zájmu a tak všichni věří, že se zkušební letní kurz  pro seniory naplní a bude moci pokračovat i v příštím školním roce.


Mgr. Lenka Krupková 
 
 
Autor:  
Vložil/a: Lucie Julinová