Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Zlatý puk 2008
Dne 25.10.2008 se v PSG Aréně konal již 3.ročník bruslařského klání dětských domovů Zlínského kraje s názvem ,,Hra o Zlatý puk“.
 

Pořadatelem byl dětský domov ve Zlíně na Lazech. Akce se zúčastnilo osm dětských domovů našeho kraje. Jmenovitě: dětský domov  Kroměříž, dětský domov Vizovice, dětský domov se školou Vizovice, dětský domov Uherský Ostroh, dětský domov Liptál, dětský domov Bojkovice, dětský domov Smolina a dětský domov Zlín.  

Celou soutěž zahájila paní ředitelka dětského domova Zlín Mgr. Helena Stráská. Zápolilo se v šesti disciplínách, které měly prověřit bruslařské dovednosti jednotlivých soutěžících. O legraci, ale také rivalitu nebyla nouze, každý chtěl vyhrát. Po vyčerpávajícím úsilí následovala přestávka, kterou účastníci vyplnili občerstvením a zahřátím se v kabinách.  Prvenství obhájily děti z DD Uherský Ostroh a tak Zlatý puk už potřetí putoval k nim. Ještě jednou blahopřejeme.Sportovní klání se nemohlo konat bez podpory Magistrátu města Zlína, který na akci poskytl dotaci. Poděkování patří také hokejovému klubu RI OKNA Zlín, který vyšel vstříc s pronájmem PSG Arény a velké díky i hodným pánům ledařům za úpravu plochy.   

Autor:  
Vložil/a: Lucie Julinová