Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
V Uherském Brodě se uskutečnilo vyhodnocení soutěže Mládí kraje
Slavnostní vyhlášení čtvrtého ročníku soutěže Mládí kraje na téma „Kouzlo Zlínského kraje“ se konalo 18. prosince 2008 v Muzeu Jana Amose Komenského v Uherském Brodě.

Ocenění proběhlo za účasti zástupců Zlínského kraje, starostů měst a obcí, představitelů škol a dalších hostů.

Soutěž vyhlásil letos v září Josef Slovák, radní Zlínského kraje pro oblast školství, mládeže a sportu ve spolupráci s příslušným odborem krajského úřadu. „Studenty jsme opět vyzvali ke tvůrčí činnosti, a tím jsme jim, věřím, dali možnost pro zajímavou seberealizaci. Nejlepší práce, alespoň podle našeho úsudku, jsme dnes ocenili pamětními listy a upomínkovými předměty,“ řekl radní Slovák.

Žáci ze středních škol veřejných, církevních, soukromých a víceletých gymnázii byli rozděleni do čtyř kategorií podle ročníků. Měli vyrobit libovolný plakát na dané téma v maximálně tříčlenných týmech. Celkem bylo shromážděno 40 prací, mezi kterými hodnotící komise vybrala v každé kategorii tři nejlepší.

 

Výsledky:

Kategorie A:
  1. 1. místo – Jiří Kulda,  Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
                 Barbora Marková, Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
                    
                Andrea Bednářová, Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
 
  1. 2. místo - Michal Váverka, Gymnázium Uherské Hradiště
                Tomáš Bilík, Gymnázium Uherské Hradiště
                     
                Petr Lapčík, Gymnázium Uherské Hradiště
 
  1. 3.místo – Martin Kozub, Gymnázium Otrokovice
                Patrik Janušek, Gymnázium Otrokovice
 
Kategorie B:
 
  1. 1. místo – Marie Hnilicová, Střední průmyslová škola Otrokovice
  2. 2.místo – Michal Vacula, Střední průmyslová škola Uherský Brod
                 Sandra Křeháčková, Střední průmyslová škola Uherský Brod
 
                 Markéta Voráčová, Střední průmyslová škola Uherský Brod
 
  1. 3.místo – David Uruba, Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
                Petra Daďová, Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
 
Kategorie C:
 
  1. 1. místo – Klára Bartošíková, Gymnázium Uherské Hradiště
                Veronika Brázdilová, Gymnázium Uherské Hradiště
 
                Kristýna Pavlíčková, Gymnázium Uherské Hradiště
  1. 2.místo – Lucie Končická, Gymnázium Jana Pivečky Slavičín
                Michaela Hubíková, Gymnázium Jana Pivečky Slavičín
 
                Richard Benko, Gymnázium Jana Pivečky Slavičín
 
  1. 3. místo – Barbora Vodná, Gymnázium Uherské Hradiště
  2.                 
  3.                  Věra Kasperová, Gymnázium Uherské Hradiště
                 Jana Horáková, Gymnázium Uherské Hradiště
 
Kategorie D:
 
1.      místo – Tomáš Váp, Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
 
2.    místo – Jana Vichorcová, Gymnázium J.A. Komenského a Jazyková škola s právem státní
jazykové zkoušky Uherský Brod
 
Autor:  
Vložil/a: Lucie Julinová