Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Ukaž, co umíš 2008
V pořadí již jedenáctý ročník tradiční soutěže mladých odborníků proběhl od 19. do 20. listopadu 2008 na SŠ – COPT Kroměříž.

Akce „Ukaž, co umíš“ prověřila více než padesátku žáků sedmých, osmých a devátých tříd základních škol a dala tak šanci změřit síly všem, které zajímá technické odborné vzdělání. A jak celé klání dopadlo?

V kategorii elektronik skončil třetí Jiří Smetánka ze ZŠ U Sýpek, druhý Tomáš Polišenský z 3. ZŠ Holešov a první Jaroslav Dohnal reprezentující ZŠ Oskol. Kategorii strojař ovládla ZŠ Slovan, když opanovala všechny stupně vítězů. Bronz bral Tomáš Mrhálek, stříbro Jan Brázdil a pomyslné zlato Roman Tomaštík. Mezi automechaniky pak zabodovala ZŠ T. G. Masaryka z Bystřice pod Hostýnem, když obsadila druhé (Libor Doležel) a třetí (Michal Pišťáček) místo. Z vítězství se radoval další zástupce ZŠ Slovan, Roman Tomaštík.

Závěrem už zbývá jen poděkovat. Ředitelům základních škol, pedagogům, žákům i jejich rodičům. A v neposlední řadě také všem sponzorům, kteří se postarali (nejen) o zajímavé ceny. Tak příští rok opět na soutěženou.

Jaroslav Smola

Project manager

 
Autor:  
Vložil/a: Lucie Julinová