Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
SŠ - COPT Kroměříž bude nadělovat vyhlášku č. 50
Od 10. listopadu 2008 má možnost každý zájemce rychle a jednoduše doplnit své profesní portfolio o doklad opravňující k výkonu revizních, instalačních a jiných elektro prací.

Když se loni nastartoval zákon 179/2006 Sb. o uznávání výsledků vzdělávání, bylo jasné, že střední odborné školy získají skvělou možnost ověřovat kvalifikace všech, kteří mají dostatečné kompetence k výkonu určité profese, ale postrádají potřebné osvědčení. Na jaře letošního roku tak SŠ - COPT Kroměříž získala status autorizované osoby pro úplnou kvalifikaci Opravář zemědělských strojů, díky které si může výuční list pro tento obor vysloužit každý bez nutnosti absolvování školní docházky.

Ještě zajímavější možností je ale novinkové přidělení autorizované osoby SŠ - COPT Kroměříž k dílčí kvalifikaci Elektromechanik pro TZ. Ta mimo dalších přiznaných kompetencí umožňuje absolventovi získat osvědčení dle vyhlášky č. 50/78 Sb. Od 10. listopadu 2008 má tak možnost každý zájemce rychle a jednoduše doplnit své profesní portfolio o doklad opravňující k výkonu revizních, instalačních a jiných elektro prací. Celoživotní vzdělávání nikdy nebylo snazší. Zeptejte se na naší škole. Rádi poskytneme všechny potřebné informace.

Jaroslav Smola

Project manager

SS - COPT Kroměříž

 
Autor:  
Vložil/a: Lucie Julinová