Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Podzimní stáže 2008 na SŠ – COPT Kroměříž

Loni se Střední škola – Centrum odborné přípravy technické Kroměříž zařadila mezi nejúspěšnější české žadatele v evropském programu Leonardo da Vinci, když získala granty hned pro dva mobilitní projekty.


Ty se nyní dostaly do své druhé poloviny, kterou otevírají jejich třetí stáže (z celkového počtu čtyř). Co to znamená v praxi?

Už 3. listopadu 2008 vyrazila v rámci projektu Solar Music pětice našich žáků na zkušenou do Zlatých Moravců, kde v prvním týdnu posbírá během série exkurzí a přednášek teoretické poznatky a ve druhém také dovednosti praktické a to ve firmě Slovakia Solar Systems s.r.o. To vše v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

O něco později, konkrétně 18. listopadu pak odletí na (rovněž) dvoutýdenní zkušenou čtyřlístek dalších studentů, kteří navštíví španělskou Academii Cordoba. Ta pro naše žáky zajišťuje praxi na PLC systémech. Stejně jako v prvním případě i v rámci projektu PLC in Spain stážisté obdrží certifikát přijímající organizace a také Europass mobility, osvědčení o absolvování praxe platné pro celou Evropskou unii.

Máte li zájem něco se o zahraničních praxích SŠ – COPT Kroměříž dozvědět, můžete nás kdykoliv navštívit a zeptat se. Například ve dnech otevřených dveří, které se kvapem blíží. První dva termíny připadají na odpoledne 5. a dopoledne 6. prosince, třetí pak na 23. leden nového roku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jaroslav Smola

Project manager

SS - COPT Kroměříž

 
Autor:  
Vložil/a: Lucie Julinová