Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
MŠ Stonožka připravila veselý výšlap pro rodiče s dětmi
​V pátek 19.9. se uskutečnil v rámci Evropského dne bez aut veselý výšlap pro rodiče s dětmi Šlapáček.
„ Nejvíce se mi líbil duch dubu, který střežil poklady“, prohlásil malý Honzík Pavelec během pátečního veselého výšlapu. Společně se sestrou patřili k dalším 70 účastníkům, kteří přišli v pátek navečer do areálu Stezky zdraví na Lesní čtvrti. Zajímavý program si připravily učitelky z mateřské školy Stonožka společně se studentkami Soukromé střední školy pedagogické a sociální ve Zlíně. Děti si vyzkoušely najít věci, které do lesa nepatří, se zavázanýma očima poznávat přírodniny, zábavnou formou zopakovaly si čísla na hasiče, záchrannou službu, policii.
 
Slapacek.jpg
Další atrakce pro děti připravilo občanské sdružení Ungužbungudungu. Lanové aktivity, přecházení po laně nad divokou řekou nebo propastí, houpání na pružných lanech, jízda na trakaři. Velký úspěch také u tatínků měla disciplína házení kroužků na kopí či či ráfkování (posunování obručí). Ačkoliv bylo chladnější počasí, veselé odpoledne se vydařilo.
 
Slapacek1.jpg
MŠ Stonožka sídlí na Slovenské 1808, od roku 1995 je zařazena do sítě „Zdravých mateřských škol“ Filozofií školky je vytvářet dobré kamarádské vztahy mezi dětmi. V průběhu každého ročního období roku školka pořádá další akce pro rodiče s dětmi. Jako jediná mateřská školka ve Zlíně získala v letošním roce partnerství v programu Comenius.
 
Slapacek2.jpg 
Autor:  
Vložil/a: Lucie Julinová