Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Hejbali jsme se s Hankou (Kynychovou) a Novou (TV)
Druhý listopadový víkend žil ve znamení hejbání dětí dětských domovů. V Praze na Spartě se totiž konaly finálové soutěže v aerobku, hip-hopu, břišních tancích, hře na nástroj a zpěvu, pod taktovkou Hanky Kynychové a TV Nova.

Tváře uvedené televize se staly patrony jednotlivých dětských domovů a podporovaly děti v jejich vystoupeních. V programu se prezentovaly různé celebrity a hudební skupiny. Celý den však patřil dětem a jejich soutěžím.

Náš dětský domov reprezentovala v nejmladším aerobiku "koťata" - Máňa+Maruška+Tomášek+Dianka+Natálka+Kája+Sam s tetou Pavlínou a tetou Štěpánkou. Získali stříbrnou příčku a nadšení nebralo konce. Trošku starší aerobik se nesl v duchu písničky "hlupánku, najdu tě", představený Mirkou+Pavlou+Pavlem+Petrem+Míšou+Lukášem. Tato skupinka získala pomyslnou bramborovou medaili, stejně jako Lukáš, který se představil hrou na housle. Posledními našimi želízky byli "hip-hopáci" Aneta+Monča+Zuzka+Erik+Honza, kteří obsadili páté místo. Všichni byli skvělí. Obrovskou radost nám udělala také Katka, která za námi přijela i se spolužáky a p. vychovatelkou z Open Gate v Babicích u Prahy a povzbuzovala nás.

 

Na kterém místě asi skončím si říká houslista Lukáš.

 

Podpora z Open Gate Babice u Prahy.​

Autor:  
Vložil/a: Lucie Julinová