Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Školní družina na Mánesce je v pohodě!
V pondělí 15. června jsme měli ve školní družině na Mánesce „Pohodové odpoledne“, tradiční akci, kterou pořádáme pro děti a jejich rodinné příslušníky.

 

Odpoledne proběhlo v areálu Sluníčka na Štěrkovišti v Otrokovicích. Za krásného počasí jsme zahájili soutěžemi mezi jednotlivými odděleními. Rodiče soutěžili se svými dětmi v přenášení dvou míčků na tenisové raketě, navigaci slepého dvěma popruhy, slalomu s tenisákem mezi koleny a fandili při pojídání melounu. Opět dokázali svým dětem, že si ještě nezapomněli hrát, a také celou akci štědře sponzorovali.

Tím ale odpoledne nekončilo. Dále děti čekal skákací hrad, tady se metaly kotouly, salta a trénovaly jiné akrobatické kusy, také si děti vyzkoušely své dovednosti při lovení ryb, nahazování kroužků na draka, trefování semaforu, navíjení autíček aj.  Po sportovním výkonu dostalo každé dítě nanuk a prázdninový kufřík plný překvapení.

Na závěr jsme opékali špekáčky, však už nám všem pořádně vytrávilo! Celá akce se nám vydařila a už se všichni těšíme na další.

 

Jarmila Hrabinová

vedoucí vychovatelka

Autor:  
Vložil/a: Lucie Julinová