Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Školní časopis ze ZŠ Březová získal ocenění v celostátní soutěži

​V úterý 31. května 2016 proběhlo v Brně vyhlášení krajského kola soutěže Školní časopis roku 2016. Soutěže se zúčastnila také ZŠ Březová ze Zlínského kraje. V kategorii časopisů tvořených žáky I. a II. stupně ZŠ školní časopis "Papjérky" získal tři ocenění.

A to v soutěži "Školní časopis roku", kde získal diplom za 1. místo v kategorii základních škol, diplom za nejlepší titulku a diplom za nejlepší obsah. Porota určit poznala, že základ časopisu skutečně tvoří žáci - je to ocenění pro ně.

Podrobněji tady: http://www.zsbrezova.eu/index.php/zaci/zaci-se-predstavuji/nase-uspechy/759-papjerky-jsou-prvni

Web školního časopisu: http://papjerky.zsbrezova.eu/

Gratulujeme všem dětským​ redaktorům a děkujeme jim za jejich výbornou práci.

 

Animág Kroměříž 2016​

Další obrovský úspěch žáků naší školy - v kategorii základní školy jsme získali hlavní cenu poroty a získali poukázku na 3000 Kč do elektra.

V pondělí 31. 5. 2016 jsme jeli na slavnostní vyhlášení výsledků animační soutěže Animág do Kroměříže. Zúčastnili jsme se s animací Pokrok žáků šesté a sedmé třídy. Do soutěže se kromě České republiky zapojilo také Slovensko, konkurence tedy byla veliká. V kategorii základní školy jsme získali hlavní cenu poroty a poukázku v hodnotě 3000 Kč na nákup elektroniky. Kromě projekce povedených animací v kině Nadsklepí a kochání se krásnou Kroměříží, měli žáci hudební zážitek - zahrál jim populární zpěvák Voxel.

Soutěžili jsme s tímto snímkem šesťáků a sedmáků - Https://www.youtube.com/watch?v=KeU_nT2X2KM

Podrobněji zde: http://animag-kromeriz.cz/

Autor: Ludvík Zimčík
Vložil/a: Radka Evjáková