Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
SPŠOA Uherský Brod: Strojaři byli opět úspěšní
​Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod navázala na četná vítězství loňského roku a dosáhla dalších úspěchů na celostátní úrovni.

 

Zlato maturanta Jaroslava Urubčíka - na brněnském Strojírenském veletrhu v celostátní soutěži určené všem Mladým strojařům maturitního oboru Strojírenství, bronz Michala Michalce a Rostislava Kubíčka - v soutěži Machři roku 2014 pořádané pro strojní mechaniky všech středních škol ČR a do třetice vítězství Pavla Bublíka - na Strojírenské olympiádě v souboji průmyslových škol Zlínského kraje, kde prokázal své vynikající znalosti, a získal tak první místo. Taková je bilance SPŠOA pro první pololetí školního roku 2014/15. 

 


Výborné výsledky studentů jsou zásluhou nejenom jejich vlastní píle a dobře odvedené práce pedagogů, ale také odrazem nových výukových prostor, ve kterých se studenti vzdělávají. Svět moderních technologií je velmi dynamickou oblastí, se kterou je nutné držet krok. To si SPŠOA uvědomuje, a proto na začátku školního roku rozšířila centrum pro výuku Hi-technologií o nové výukové a technologické centrum se zaměřením na CNC obrábění a robotiku.

K čemu by však bylo kvalitní vzdělání bez zúročení v perspektivním zaměstnání? Brodská průmyslovka se snaží svým studentům tento životní přelom mezi ukončením studia a nástupem do zaměstnání usnadnit. Proto navázala spolupráci s devítkou významných firem regionu, se kterými společnými silami připravili speciální studijní program garantující studentům SPŠOA zaměstnání. V rámci tohoto projektu jsou studenti podporováni už v průběhu samotného studia formou bezplatných obědů, placených letních brigád, měsíčního kapesného a prospěchového stipendia.

 

                                                                                                     

Autor: Adriana Juřeníková
Vložil/a: Radka Evjáková