Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Na brodském učilišti mají skvělé instalatéry

Minulý pátek získali žáci SOU Uherský Brod Martin Hrbáč a Honza Řihák ocenění na prestižní soutěži  "Učeň instalatér 2015" v Brně.

Jen několik okamžiků v lidském životě zůstává v naší paměti. Pro mě se stal tímto dnem D pátek 24. dubna, kdy mi naši žáci instalatérského řemesla Martin Hrbáč a Honza Řihák připravili nezapomenutelný zážitek na prestižní instalatérské soutěži v Brně. V konkurenci instalatérů ze 14 krajů se chlapci stali absolutními vítězi v soutěži družstev, absolutními vítězi v soutěži krajů a Martin Hrbáč získal metu nejvyšší  i v kategorii jednotlivců

To ale zdaleka nejsou všechna vítězství, kterých bylo dosaženo. Martin a Honza byli též oceněni v několika dílčích kategoriích - Honza Říhák získal zlato v kategorii Zařizovací předměty a stříbro v kategorii Sestava potrubí, Martin stál na stupínku nejvyšším v kategorii Svařování plastu a v teoretické části, dále obsadil 2. místo v kategorii Zařizovací předměty a svůj mimořádný úspěch završil  3. místem v kategorii Svařování oceli.

Jsem nesmírně hrdá na tyto naše skvělé mladé instalatéry, na učitele Petra Dědíka a Jožku Jankových, kteří je neúnavně na soutěž připravovali, na naši domovskou školu Střední odborné učiliště Uherský Brod a také  na náš překrásný Zlínský kraj, v němž se rodí tak nadaní a skvělí řemeslníci.

Instalatér.jpg

diplom.pdf Diplom

diplom martin.pdf Diplom Martin


Autor: Eva Jurásková
Vložil/a: Jana Vodáková