Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Centra vzdělávání - příručka dobré praxe
Úroveň školství je jedním z předních ukazatelů kvality života v regionu. S přispěním projektu Centra vzdělávání mohly být vybrané střední školy ve Zlínském kraji vybaveny nejmodernějšími přístroji a technologiemi. 


Úroveň školství je jedním z předních ukazatelů kvality života v regionu, od nějž se následně odvíjejí další faktory, vedoucí buď k prosperitě kraje a spokojenosti jeho obyvatel, nebo naopak ke stagnaci a odchodům těch schopnějších a flexibilnějších občanů za lepšími životními podmínkami. Proto patří aktivity zaměřené na zvyšování kvality na primární, sekundární i terciární úrovni vzdělávacího systému k prioritám Zlínského kraje.

Investice do technického vybavení a zařízení škol, podpora spolupráce SŠ a ZŠ sdílením učeben, volnočasovými aktivitami, vzájemným učením

S přispěním projektu Centra přírodovědného a technického vzdělávání pro moderní výuku žáků středních a základních škol ve Zlínském kraji (Centra vzdělávání) mohly být vybrané střední školy vybaveny nejmodernějšími přístroji a technologiemi, což podpořilo proces jejich přeměny v centra počátečního i celoživotního vzdělávání našeho regionu.

Projekt Centra vzdělávání byl spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Příjemcem dotace byl Zlínský kraj, který projekt realizoval prostřednictvím 16 partnerských středních škol od září 2013 do června 2015. Do projektových aktivit byli zapojeni žáci z více než sedmi desítek základních škol.


Více zajímavých informací o aktivitách škol najdete v příručce dobré praxe.


Autor:  
Vložil/a: Jana Vodáková