Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Žákyně střední školy z Kunovic nastoupila dráhu spisovatelky
​LUCIE AUZKÁ, žákyně Soukromého gymnázia, střední odborné školy a jazykové školy s právem SJZK, s.r.o. v Kunovicích vydala koncem roku 2014 svoji první knížku.
 
 
Co může být krásnějšího, než si pod vánoční stromeček nadělit vlastní úspěch? Dívčí román „Čtyřlístek na dlani“ je dnes již třetím měsícem k dostání na „pultech“ e-shopů. Pojednává o šestnáctileté Šárce, které se díky změnám v osobním životě její matky, mění i její vlastní život. Přestěhování z velkoměsta na „farmu“ přináší mnoho změn i stinných stránek, ale také novou lásku a... Pokud chcete vědět víc, nejen o hrdince knížky, ale i o autorce samotné, využijte možnosti se s ní setkat.
 
Škola, která je na úspěch své studentky hrdá, pořádá dne 21. 2. 2015 v rámci Dne otevřených dveří její autogramiádu spojenou s prodejem knihy. Neváhejte a dostavte se v čase od 8.00 do 12.00 hodin do vestibulu SGaSOŠ, s.r.o. na ulici Osvobození čp. 861 do Kunovic. V tento den je tu Akce „2v1“ – prezentace maturitního vzdělávání a autogramiáda. Přijďte a podpořte spolu s námi nový talent „v literárním moři“ – slečnu Lucii Auzkou. Výborná žákyně a letošní maturantka ve své nové „profesi“ nezahálí, má již rozpracovaný další dívčí román.
 
Grafickou úpravu obálky zpracoval žák 3. ročníku oboru IFT SGaSOŠ, s.r.o. Kunovice  - Ondřej Bičan.
 
Autor: Radomíra Veselá
Vložil/a: Radka Evjáková