Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Vzděláváme se v Evropě – učitelé Obchodní akademie Tomáše Bati Zlín vyrazí na kurzy do zahraničí

Vzdělávat se a pracovat na sobě, to by neměl být jen úkol studentů, ale každého člověka, který chce být dobrý ve svém oboru. Proto i učitelé OATB Zlín vstoupili do nového projektu Erasmus+ a během následujících dvou let se pojedou vzdělávat do různých zemí Evropské unie. Projekt nese název Teachers' European Refreshment II a navazuje na úspěšně ukončený loňský projekt.

Část pedagogů se zaměří na jazykové vzdělávání a bude se zdokonalovat zejména v angličtině, další skupina pak bude na zahraničních kurzech rozvíjet své metodické dovednosti. Dva učitelé zamíří přímo do zahraničních středních škol, kde budou sledovat výuku svých předmětů, ale i jiné činnosti, které souvisejí s prací pedagoga (např. porady, schůzky s rodiči, individuální práce s nadanými či s hendikepovanými žáky).

Poznatky z každé aktivity se budeme dozvídat na webových stránkách OATB Zlín. Všichni učitelé kromě toho jistě nabídnou svým studentům zajímavé povídání o místech, která navštívili. Kolegové se pak mohou těšit na sdílení metod, které se s úspěchem používají v jiných zemích Evropské unie.


Foto OA TB.jpg

Autor: Olga Šilová
Vložil/a: Martina Němcová