Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Sobota na brodském učilišti patřila pejskům

Jednou z pravidelných akcí školy se stávají dny otevřených dveří, kdy se škola otevírá široké veřejnosti. Ty poslední v letošním školním roce proběhly ve dnech 12. a 13. ledna 2018. Sobotní den byl zcela v režii pejsků a studentů nového maturitního oboru Chovatelství. Téměř 200 návštěvníků shlédlo  poutavý a naučný program, kterého se také aktivně účastnili.

_DSC0625.JPG

Nejdříve byly k vidění ukázky canisterapie – pozitivní působení  psa na zdraví člověka, dále vyhledávání charakteristického pachu  a podávání spadlých předmětů. Vnitřní prezentace byla završena canisterapeutickými hrátkami a lidskými překážkami. V parku před školou, na ukázkové výcvikové dráze, chovatelé předvedli zábavnou formou agility, všestranný výcvik a  výcvik poslušnosti. Tento příjemný den uzavřel svou ukázkou vyhledávání drog a výbušnin  příslušník Policii ČR se svým služebním psem. 

Pro nejmenší návštěvníky byli k dispozici na mazlení pejsci, rodiče zase využili čas k získání informací o studiu, škole a novém maturitním oboru Chovatelství. Otevřeny byly také jazykové, počítačové, specializované učebny, domov mládeže  a dílny všech oborů odborného výcviku. 

Can1.jpg

Can2.jpg

Can6.JPG

Autor: Eva Jurásková
Vložil/a: Jana Galová