Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Návštěva hotelů Hilton v Praze

Žáci oboru hotelnictví Střední školy hotelové a služeb Kroměříz, třída 1. E v doprovodu třídního učitele Jindřicha Matějíčka a učitelů odborných předmětů Ivany Hašové a Andrei Mišurcové se zúčastnili kariérních dnů hotelu Hilton v Praze. 

Ujal se nás Michal Hradilík Cluster Recruitment Manager, který nás se svými kolegy seznámil s provozem hotelu Hilton Prague a hotelu Hilton Old Town. Podívali jsme se do restaurací hotelů, dále jsme měli možnost vidět různé typy pokojů, které hotely nabízejí a vedlejší provozy hotelu.

Pod vedením vedoucího kuchaře Valerio Bussandi si žáci měli možnost připravit italské těstoviny, spojené s jejich degustací. Modelově byla vytvořená i recepce, kde si vyzkoušeli komunikaci s hostem, řešení problémů a reklamací na recepci. 

Na závěr se s námi přišli pozdravit i generální ředitelé hotelů Christian Schwenke za hotel Hilton Prague Old Town a Michael Specking za hotel Hilton Prague.

Žáci byli s návštěvou hotelů spokojeni a získali motivaci pro další vzdělávání v oboru i ve studiu a možnostech kariérního růstu v hotelovém průmyslu.

Chceme poděkovat všem zaměstnancům hotelů, kteří se po dobu návštěvy o nás starali.


Autor: Ivana Hašová
Vložil/a: Jana Cenková