Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Máneska zve veřejnost na Den otevřených dveří

​Den plný ukázek, zajímavostí a překvapení čeká na předškoláky a jejich rodiče v Základní škole Mánesova ve čtvrtek 22. března 2018. Den otevřených dveří připravili pedagogové společně s žáky a zvou na prohlídku své školy veřejnost. Součástí odpoledne bude beseda o holocaustu.

„Do programu dne jsme zařadili i besedu s odborníkem na holocaust Mgr. Pavlem Horákem. Na besedu jsou zváni všichni, kterým toto téma není lhostejné. Zúčastnit se mohou rodiče, příznivci školy i občané Otrokovic. Přednáška je zdarma a uskuteční se v učebně č. 402 od 16 hodin,“ pozvala veřejnost ředitelka ZŠ Mánesova Marcela Javoříková.
 
Během dopoledních hodin se mohou rodiče s dětmi podívat do výuky. Odpoledne si mohou prohlédnout animační dílny, být součástí grafomotorického workshopu, připravena bude pestrá směsice různých činností školní družiny, sportovních aktivit, atd. Mezi 15. a 17. hodinou si mohou děti s rodiči vyzkoušet zápis nanečisto.

„Přijďte se seznámit s prostředím naší školy, prohlédnout si prostory a podívat se do výuky. Věřím, že se Vám u nás bude líbit,“ pousmála se ředitelka školy.
Autor: Romana Stehlíková
Vložil/a: Jana Cenková