Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Máneska pořádá Republikové finále základních škol ve florbalu

O pohár ministra školství bude v Otrokovicích bojovat dvanáct florbalových týmů v rámci Republikového finále základních škol ve florbalu. Turnaj se uskuteční ve dnech 21. a 22. března 2019 a bude probíhat současně v obou otrokovických sportovních halách.  

Letošního finále se ujala Základní škola Mánesova za pomoci florbalového klubu Panthers. Záštitu republikového finále poskytlo město Otrokovice.

Do Otrokovic se sjede na 180 nejlepších florbalistů základních škol České republiky, aby změřili své síly a utkali se v turnaji v rámci Sportovní ligy základních škol. Soutěžit bude šest týmů děvčat v hale na Štěrkovišti a stejný počet týmů chlapců. „V Městské sportovní hale u koupaliště budou soutěžit kategorie chlapců a v hale na Štěrkovišti kategorie děvčat. Finále obou kategorií pak vyvrcholí 22. března v Městské sportovní hale za účasti České televize, která bude zápasy vysílat v přímém přenosu," uvedl sportovní ředitel soutěže Vlastimil Bukovjan. Upozornil, že slavnostní zahájení se uskuteční v Městské sportovní hale ve čtvrtek ve 13 hodin. Přijďte podpořit mladé soutěžící a vytvořte jim příjemnou atmosféru.

Podrobný časový program naleznete v příloze.

 Plakát_A2.pdf


Autor:  
Vložil/a: Jana Cenková