Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Dny otevřených dveří na SOU Uherský Brod

V pátek 9. 11. a v sobotu 10. 11. otevřelo Střední odborné učiliště Uherský Brod své dveře budoucím studentům, jejich rodičům a prarodičům, bývalým zaměstnanců, zkrátka všem, kteří se přišli podívat,  jak to ve škole vypadá, co se změnilo a co zajímavého se tady děje.

Už od ranních hodin chodbami proudili návštěvníci, kteří mohli nahlédnout do všech prostor školy, usednout do lavic, popovídat si a ti starší také trošku zavzpomínat, zkrátka nasát opravdovou atmosféru běžného  školního dne.  K vidění bylo mnoho nového - opraváři se pochlubili špičkovým traktorem a svařovacím trenažérem, automechanici ojedinělým čtyřsloupovým zvedákem a geometrií  3D, stavaři, mimo jiné, ohýbačkou plechu, řetězovou dlabačkou a elektrickou čističkou odpadního potrubí a pekaři provalovacím strojem, děličkou těsta či planetovým mixérem.

Vzácnou návštěvou dnů otevřených dveří byl nový starosta Města Uherský Brod pan Ferdinand Kubáník. V pátek si školu prohlédl za doprovodu a s výkladem ředitele SOU Jiřího Polanského, v sobotu  s manželkou a svými dětmi shlédli poutavý a naučný program chovatelů a jejich pejsků.

Báječná a pozitivní atmosféra doprovázela všechny návštěvníky po oba tyto dny, za což patří velký dík všem zaměstnancům školy.

 

 

 

Autor: Eva Jurásková
Vložil/a: Jana Cenková