Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Adaptační kurz SOU Valašské Klobouky na Jelenovské

Dne 13. 9. 2018 absolvovali studenti a studentky nově otevřeného oboru Veřejná správa SOU ve Valašských Kloboukách, adaptační kurz. Kurz pro ně zorganizovalo slavičínské nízkoprahové zařízení KamPak v krásném prostředí u turistické chaty na Jelenovské.

Střední odborné učiliště ve Valašských Kloboukách zajištuje již druhým rokem pro studenty prvních ročníků adaptační kurzy. Studenti a studentky přicházejí do školy z celého Zlínského kraje a je důležité, aby se lépe poznali.

Pro všechny byl připraven nabitý program, který zahrnoval různé aktivity zaměřené na rozvoj spolupráce a prohloubení vzájemného poznání mezi žáky i novou třídní učitelkou a asistentkou. Cílem celého kurzu bylo především stmelení kolektivu třídy a usnadnění přechodu na střední školu.

"Všichni jsme měli moc dobrý pocit z toho, že se podařilo, co jsme od kurzu očekávali. Chtěli jsme se více o sobě dozvědět. Počasí nám přálo. Byl slunný den a místy profukoval mírný větřík, takže tak akorát. Mám takový pocit, tedy jen za sebe, že tenhle kurz moje očekávání splnil. Spíš nás štvalo, že nemůže kurz trvat dýl"… vzpomíná Marek 

Autor: Jaroslava Pospíšilová, Eva Rohlenová
Vložil/a: Jana Cenková